Colonna portfelli lisandus 6 korruseline ärihoone ScalaCity, aadressiga F.R. Kreutzwaldi tn 24 / Tartu mnt 43

 

Hoones on veidi üle 5905 ruutmeetri üüritavat pinda ning peamiseks üürnikuks on Itella gruppi kuuluv OpusCapita Competence Center OÜ, kokku on üürnikke 8.

2008.aastal toimus kunagise tootmishoone täielik renoveerimine ja uus maja sai kõik korralikule büroole vajalikud tehnosüsteemid alates sundventilatsioonist ja jahutusest lõpetades turva- ning läbipääsusüsteemiga. Asukoht vahetult Tartu maantee ääres kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel südalinnast võimaldab ajada autovabalt asju kesklinnas ja samas saada lihtsalt liikuma kõigis linnast väljuvates suundades.

Hoone keldrikorrusel on soe garaaž üürnike autode parkimiseks, külaliste jaoks on parkimiskohad hoone ees Kreutzwaldi tänaval (kesklinna parkimistsoon). Üürnike kasutada on turvaline jalgrattaparkla ja spetsiaalne suitsetamisruum esimesel korrusel. Trammi- ja bussipeatused asuvad hoone kõrval, linna ühistranspordikeskused (Viru Keskus ja kaugliinide autobussijaam) jäävad jalutuskäigu kaugusele.

Colonna grupi juht Roberto de Silvestri peab hoone juures atraktiivseks eelkõige võimalust pakkuda üürnikele mõistliku hinnatasemega modernse tehnilise lahendusega üüripinda linna tuiksoonel. Hoone populaarsusest üürnike seas kõneleb ka vakantsi puudumine.

Hoone edasine haldus jääb Colonna kogenud meeskonnale.

2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna grupi kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud enam kui 200 miljonit eurot. Ettevõttega seotud investorid omavad täna 65 kinnisvaraobjekti. Kokku haldab Colonna Eestis ligi 200 000 m² üüripinda.