COLONNA

vabad äripinnad

Tallinn

Scala City ärihoone

Saadaval vabad äripinnad Scala City ärihoones!

6-korruseline 2015. aastal valminud hoone asub Tallinna kesklinnas keskturu vahetus läheduses aadressil Tartu mnt 43 ning sobib oma hea asukoha tõttu hästi Sinu uueks bürooks.

Hoones on üürida kaasaegsete tehniliste lahenduste ja erinevate ruumilahendustega pinnad. Saadaval ruumid vahemikus 230m² – 444m².

Bürooruumid on avatud kontori lahendusega, heas seisukorras, suurte aknapindadega ja valgusküllased. Enamus ruumidel on oma san ruumid ja möbleeritud köögi ala. Põrandatel vaipkate, seinad värvitud heledates toonides, kööginurka paigaldatud köögimööbel.

Võta ühendust ja tule vaatama! 

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

tallinn

Narva mnt 4

Värskelt renoveeritud äri- ja büroopinnad Narva mnt 4 ärihoones, saadaval erinevas suuruses ruumid!

Rentnikele on loodud võimalus kasutada kaasaegseid koosolekute ruume, kohvinurkasid ja kööke.  Võimalus üürida parkimiskohti hoone sisehoovis paiknevas väliparklas.

Esimesel korrusel asub 180m² vitriinakendega äripind, mis on sobilik kaubanduseks, teeninduseks või bürooks. Hetkel käivad hoones renoveerimistööd, seega kohe ühendust võttes, on võimalus kaasa rääkida ka ruumi planeeringu osas.  

Võta ühendust ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

Narva mnt 4 vabad äripinnad

Tallinn

Hobujaama tn 4

Üürile anda Hobujaama 4 asuv büroopind, mis hõlmab kogu hoone 3-korruse. Büroopind koosneb vaastuvõtualast, avatud kontorist, eraldi kabinettidest, nõupidamisteruumidest, köögist ja sanruumidest. Olemasolevat ruumiplaani on soovi korral võimalik muuta.

Hoone asukoht on kergesti leitav ja sinna on mugav ligipääs nii jalgsi, autoga kui ka ühistranspordiga. Büroopinnad on uue viimistlusega, varustatud sundventilatsiooni ja jahutusega. Hoones on videovalve ja hoone maaaluses parklas on võimalik üürida parkimiskohti.

Võta ühendust ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

tallinn

Narva mnt 7a

Üürile anda esinduslikud äripinnad Narva mnt 7a täielikult renoveeritud kontorihoones.

Saadaval erinevate suurustega ruumid, vahemikus 14- 2000m²  Äripinnad sobivad nii teeninduseks, kaubanduseks kui ka esinduseks.

Teisel, kolmandal ja seitsemndal korrusel on võimalik kujunada terve korrus oma maitse järgi. 

Helista ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

Tallinn

Pärnu mnt 22

Vabad äripinnad Tallinna kesklinnas asuvas 2018 aastal ehitatud ärimajas. Saadaval ruumid suurusvahemikus 87 – 327m². Hoonel on säilitatud paekivist fassaad, mis lisab keskkonnale mõnusat ajaloohõngu.

Ärihoones on saadaval teeninduseks või kaubanduseks sobivad äripinnad, mis asuvad 0- ja 1-korrusel. Teisest kuuenda korruseni on üürile antud büroopindadena. Hoone 0-korrusel paikneb Rimi kauplus. Hoones on ka 220 kohaga parkimismaja mida opereerib Ühisteenused AS, maja üürnikele on soodsamad hinnad kui kesklinna keskmised parkimistasud. 

Helista ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

tallinn

Osmussaare 8

Üürile anda äripinnad kiiresti arenevas ja tervikliku infrastruktuuriga piirkonnas Lasnamäe Ärimajas.

Juurdepääs hoonele on mugav ja praktiline, ligi pääseb otse Peterburi mnt-lt, Laagna teed ehk Lasnamäe kanalit mööda kestab autosõit Tallinna kesklinna 10 minutit, bussipeatused otse hoone kõrval, maja ümbruses tasuta parkimine.

Saadaval ruumid erinevatel korrustel vahemikus 39 – 174 m². Ruumid veeühendusega, valgusküllased, heas seisukorras. Büroohoone unikaalne liigendatud ja rohke klaaspinnaga fassaadilahendus võimaldab paigutada töökohti akende lähedale.

Helista ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

Pärnu mnt 67a Ajakirjandusmaja

Tallinn

Pärnu mnt 67a

Üürile anda erinevas suuruses äripinnad Tallinnas endises Ajakirjandusmajas.

Pakkuda on erinevate suuruste ja planeeringutega ruume esimesel, kolmandal, viiendal ja üheksandal korrusel. 

Ruumid suurusvahemikus  34 – 266 m².

Hoones on neli lifti, toitlustuskoht, pangaautomaat ja administraator ning kõrvalhoones asub Rimi kauplus.

Helista ja tule vaatama!

Maakler: Aivo Käär, (+372) 51 66 438

KUI SULLE JÄI MÕNI VABA ÄRIPIND SILMA, siis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

NR 1
PARTNER KINNISVARAS

TIPP
KVALITEET

10 AASTAT
KOGEMUST