COLONNA

vabad äripinnad

Hobujaama 4 välivaade

Tallinn

Hobujaama tn 4

Elegantsed äripinnad Tallinna kesklinna A-klassi ärihoones, mis on sobilikud kaubanduseks, teeninduseks või bürooks. Hoone asukoht on kergesti leitav ja sinna on mugav ligipääs nii jalgsi, autoga kui ka ühistranspordiga.

Büroopind on uue viimistlusega, varustatud sundventilatsiooni ja jahutusega. Hoones on videovalve ja hoone maaaluses parklas on võimalik üürida parkimiskohti.

tallinn

Hobujaama tn 4

Ärihoone esimene korrus on ümberkujundamisel tänava tasandilt otse juurdepääsuga teenindus-, kaubandus- ja büroopindadeks.

Äripinnad on avatud planeeriguga, hoone aatriumi poolsed seinad maast-laeni klaasist, see toob äripinnale täiendavalt loomuliku valgust ning annab ruumile aatriumi poolt vaadeldes rohkem nähtavust.

Võta ühendust meie maakleriga Martin Sillandi 

(+372) 511 9962

Tallinn

Scala City ärihoone

Scala City ärihoone asub Tallinna kesklinnas keskturu vahetus läheduses aadressil Tartu mnt 43. 

6-korruseline hoone on valminud aastal 2015 ning oma hea asukoha tõttu sobib hästi Sinu uueks bürooks.

Hoones on üürida kaasaegsete tehniliste lahendustega, erinevate suuruste ning ruumilahendustega vabad pinnad.

tallinn

Scala City ärihoone

Bürooruumid on avatud kontori lahendusega, heas seisukorras, suurte aknapindadega ja valgusküllased. Vajadusel võimalik muuta planeeringut.

Põrandatel vaipkate, seinad värvitud heledates toonides, kööginurka paigaldatud köögimööbel.

Võta ühendust meie maakleriga Martin Sillandi 

(+372) 511 9962

Tallinn

Tartu mnt 10

Büroopinnad Tallinna südalinna kõige kuumemal tuiksoonel. Uus viimistlus, kaasaegsed tehnilised lahendused, suured aknapinnad ja valgusküllased ruumid. 

Üüripinnal on keskküte ja sundventilatsioon. Kõikides ruumides on seinte sisse või karbikutesse toodud töökohtade tarbeks tugevvoolupistikud ja interneti ühenduse otsad. Hoonesse ja üüripinnale sisenemine toimub magnetkaartidega.

tallinn

Tartu mnt 10

Büroopinnad on heas seisukorras, põrandatel plaatvaipkate, seinad värvitud heledates toonides, ruumid on avarad ja valgusküllased. Esinduslikud ruumid otse südalinnas. Helista ja tule vaatama!

Martin Sillandi 

(+372) 511 996

Tallinn

Pärnu mnt 22

Vabad äripinnad Tallinna kesklinnas asuvas 2018 aastal ehitatud ärimajas. Hoonel on säilitatud paekivist fassaad, mis lisab keskkonnale mõnusat ajaloohõngu.

Ärihoones on saadaval teeninduseks või kaubanduseks sobivad äripinnad, mis asuvad 0- ja 1-korrusel. Teisest kuuenda korruseni on üürile antud büroopindadena. Hoone 0-korrusel paikneb Rimi kauplus. Hoones on ka 220 kohaga parkimismaja mida opereerib Ühisteenused AS, maja üürnikele on soodsamad hinnad kui kesklinna keskmised parkimistasud.

Helista ja tule vaatama!

Martin Sillandi 

(+372) 511 996

KUI SULLE JÄI MÕNI VABA ÄRIPIND SILMA, siis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

NR 1
PARTNER KINNISVARAS

TIPP
KVALITEET

10 AASTAT
KOGEMUST