INVESTORILE

Colonna on üks suuremaid ärikinnisvarasse investeerijaid Eestis ja Baltimaades

Vahendame peamiselt rahvusvaheliste professionaalsete investorite kapitalipaigutusi Baltimaade kinnisvaraprojektidesse. Colonna grupi vahendusel on investeeritud Balti kinnisvaraturule üle 300 miljonit eurot.

Meie portfelli kuulub:

  • Üle 90 kinnisvaraobjekti
  • 250 000 m² üüripinda
  • 700 üürnikku

Meie põhitegevuseks on investeerimine äripindadesse. Otsime pidevalt uusi investeerimisobjekte, eelkõige välja üüritud büroohooneid Tallinna kesklinnas. Eelistame pikkade tähtaegadega üürilepinguid kindlate partneritega.

Tutvu Colonna portfellis olevate hoonetega SIIN!

Investorile

 

Heategevus

 

Küsi julgelt lisainfot

Colonna jaoks on oluline aktiivselt heategevusprojektides kaasa lüüa, seejuures on meie peamiseks koostööpartneriks Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond. Colonna heategevuslikust aastalõpugalast on kujunenud tore traditsioon, mida korraldame aastast aastasse ja mille haare, osalejate arv ning kogutud annetused iga aastaga kasvavad. Tähelepanu oleme pööranud just kõige väiksematele ilmakodanikele, viie aastaga on heategevuskampaania raames vastsündinute ja  ennetähtaegsete laste aitamiseks renoveeritud näiteks kaks perepalatit, ostetud uus kuvöös ja ajumonitor.

Lisaks toetame Eesti moeloojate ja disainerite loomet, soovides et üha enam inimesi saaks andekate loojate maailmast osa. Samuti on meie pilk suunatud ka spordi poole, oleme läbi aastate toetanud Monte Carlo rallit ja olnud Tallinn Bobsleigh Club suurtoetaja.

Vaata lähemat infot Colonna heategevusprojektide kohta SIIT!