Heategevus

Colonna põhitegevus on seotud pikaajaliste investeeringutega. Niisamuti soovime vaadata tulevikku oma heategevuslike algatustega. Oleme ellu kutsunud Colonna Heategevusfondi, panustame Eesti kultuuri ning toetame sporti.

 

Colonna Heategevusfond

2018. aastal loodud Colonna Heategevusfond toetab laste tervishoidu, panustab nende haridusse ning sporditegevusse.

Nii Colonna kui Colonna Heategevusfondi asutaja Roberto de Silvestri sõnul on fondi eesmärk viia toetused senisest veelgi rohkemate abivajajateni. Soov on lisaks vastsündinute ja enneaegsete laste abistamisele kutsuda ellu erinevaid laste tervishoidu, taastusravi, haridust ja sporditegevusi toetavaid heategevuslikke projekte.

Alates 2013. aastast on Colonna heategevuskampaaniate käigus kogunud vastsündinute ja ennetähtaegsete laste aitamiseks üle 210 000 euro. Erinevate projektide käigus oleme toetanud Eesti sünnitusmajasid. Meie abiga on soetatud enneaegselt sündinud laste stabiliseerimislaud, kardiotokograafia aparaadid, simulaatornukk, vastsündinute elustamislaud, kuvöös, vastsündinu ajumonitor, aju hapnikusisalduse mõõteseadmed ning renoveeritud Pelgulinna sünnitusmaja kaks peretuba. Colonna toetuste abil on Eesti erinevate sünnitusmajade arstid suutnud aastate jooksul ellu aidata ja abi anda sadadele lastele.

Aita meil aidata! Tutvu meie heategevusprojektidega!

2018. aastal kogus Colonna Heategevusfond koostöös Ida-Tallinna Keskhaigla Sünnitusmajaga heategevuskampaania „Aita päästa elu“ käigus vastsündinute toetuseks rekordilised 90 680 eurot. Kogutud summast kasutati 30 000 eurot Ida-Tallinna Keskhaigla Sünnitusmajale sügavalt enneaegsete laste stabiliseerimislaua ostmiseks ning 45 000 eurot annetati kolme Eesti maakonnahaigla sünnitusosakondadele KTG-aparaatide soetamiseks.

 

Heategevuskampaaniaga „Aita päästa elu“ kogutud annetuste üleandmine Ida-Tallinna Keskhaiglas

 

Kultuur

Üheks heategevuslikuks suunaks oleme võtnud panustamise Eesti moeloojate ja disainerite loomesse. Hindame Eesti tippdisainerite loomingut kõrgelt ja soovime panustada sellesse, et üha enam inimesi saaks andekate loojate maailmast osa.

Colonna toel on korraldatud selliste rõivadisainerite kollektsioonide esitlusi nagu Tiina Talumees, Katrin Kuldma, Diana Arno, Oksana Tandit, Iris Janvier ning Embassy Of Fashion disainerid Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos.

2015. aastal võõrustasime Milaano EXPO-l Eesti äriellu panustanud välisinvestoreid. EXPO on üks olulisemaid maailmasündmusi, mida külastab kakssada miljonit inimest ning mida meedia ja interneti kaudu jälgivad sajad miljonid inimesed. Milanos toimuv maailmanäitus oli Eesti jaoks olümpiamängude kõrval teine oluline maailmasüdmus. Kui eeldada, et Eesti paviljoni tuli vaatama 10 protsenti EXPO külastajatest, siis tegi see kokku kaks miljonit inimest. Meeleoluka õhtu raames esitlesid Embassy of Fashion moesaadikud spetsiaalselt Colonnale loodud erikollektsiooni, punasele vaibale jõudis värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt Aldo Järvsoolt, Riina Põldroosilt ja Ketlin Bachmannilt.

Milaano EXPO galerii

 

Sport

Oleme läbi aastate toetanud Monte Carlo rallit ja olnud Tallinn Bobsleigh Club suurtoetaja.

2014. aastal pandi Eesti aukonsuli Monacos Mauro Serra ideel ja Colonna toel Eestis kokku bobikelgutamise meeskond, kelle eesmärgiks sai pürgida Pyeongchangi taliolümpiale 2018. aastal. Peale meeskonna loomist taotleti Austriast Rahvusvahelisest Bobisõidu- ja Kelgutamisföderatsioonist bobisõitja litsents, mis tagas meeskonnale võimaluse osaleda erinevatel võistlustel. 22.veebruaril 2015 osaletigi juba esimesel ametlikul võistlusel legendaarses Šveitsi suusakuurordis St. Moritzis, kus teiste seas kihutasid mäest alla kaks Eesti kahebobi. Ühe tiimi moodustas Carl-Robert Puhm ja Indrek Hopfeldt, kes saavutasid võitlusel viienda koha. Teise Hardi Link ja Gert Heinala, kes tegid viimases sõidus avarii ja jäid lõpuks kaheteistkümnendaks. Pilootideks oli vastavalt Puhm ja Link ning lükkajateks Hopfeldt ja Heinala. Aastate jooksul on Eesti bobimeeskond oma tegevust jätkanud ja osaletud on mitmetel võistlustel.

Lisaks oleme juba mitu aastat oma abikäe ulatatud Monte Carlo rallile, seda ka aastal 2018.  Hooaja värskeid uudiseid ja ülevaadet rallil toimuvast saab jälgida SIIN

Monte Carlo ralli