Kohtla-Järvel, varasemalt Prestone kaubamajana tuntud hoones avati 18. veebruaril uus A1000 Marketi kauplus. Alates 2012. aastast Colonnale kuuluv hoone läbis viimase aasta jooksul remondi, mille käigus uuendati tehnosüsteeme, värske ilme said lao- ja olmeruumid ning kaupluse siseviimistlus.

Kohtla-Järve inimestele Prestone kaubamajana tuntud hoone varasem boksisüsteem on tänaseks kadunud ning edaspidi tegutseb hoones vaid A1000 Market.

Colonna tegevjuhi Margus Kluge sõnul oli erinevate väikeettevõtjate leidmine varasema kaubamaja ruumidesse üpris keeruline, mistõttu on hoone toimimine ühe üürnikuga kindlasti jätkusuutlikum ja efektiivsem.

„Loodame, et uus kauplus võidab kiiresti kohalike elanike poolehoiu, kuna mõistliku hinnatasemega ja laialdase kaubavalikuga pakub A1000 Market kiiret ja mugavat võimalust soetada kõik vajalikud toidu- ja esmatarbekaubad ühest kohast,“ lisas Kluge.

Vastavatud kauplus on Ida-Virumaal teine A1000 Market, esimene avati detsembris Narvas. Kohtla-Järve kaupluse pindala kahel korrusel on kokku 2700 ruutmeetrit, kuid A1000 Marketi juhatuse liikme Tarmo Lauringu sõnul avatakse uus pood kahes etapis: esimene korrus suurusega 1300 ruutmeetrit avati külastajatele täna ning teine korrus avatakse plaanide järgi kevade teises pooles. 

„Ida-Virumaa on meie jaoks väga oluline piirkond. Detsembris avatud Narva A1000 Market on klientide poolt väga hästi vastu võetud, sama head teenust tahame pakkuda ka Kohtla-Järve ja Jõhvi piirkonna inimestele. Kohtla-Järvele oleme loonud algselt 12 uut töökohta – konkurss vabadele kohtadele on olnud väga aktiivne. Tulevikus avatava kaupluse teise korrusega seoses tekib töökohti kindlasti juurde,“ kommenteeris Lauring.

A1000 Market on peamiselt toidu- ja tarbekaupade müügile keskendunud poekett, kuhu kuulub täna kokku üheksa kauplust Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Võrus, Narvas, Valgas ja Kohtla-Järvel.