Neljapäeval, 31. märtsil toimus Tallinnas kinnisvarakonverents Nordic Real Estate Forum 2022, kus arutati kinnisvaravaldkonna väljakutseid ja võimalusi. See aasta keskenduti peamiselt kinnisvarainvesteeringutele, hetke majandusolukorrale ning rohepöördele kinnisvarasektoris.

Nordic Real Estate Forum on Baltikumi suurim kinnisvarakonverents, mida on korraldatud juba 18 aastat, selle aja jooksul on võõrustatud enam kui 5000 osalejat ja 525 esinejat enam kui 15 riigist.
Foorumi raames kogunesid Tallinnasse valdkonna juhtivad äri- ja arvamusliidrid, et üheskoos diskuteerida suurimate väljakutsete ja kinnisvarasektori tuleviku üle, enda teadmisi jagasid 30 oma ala tunnustatud eksperti.

Oma vaadet jagas ka Colonna juhatuse liige ja investorsuhete juht Roberto de Silvestri. Aruteluringis “Kinnisvarainvesteeringute paneel: peamised väljakutsed investoritele” rääkis ta praeguse olukorra mõjudest rahvusvahelistele investoritele ning jagas nende mõningast muret. Samuti peatus ta renoveerimise olulisusel ja majade energiasäästlikumaks muutmise vajalikkusel, seda eriti meie regioonis, kus on palju nõukogude ajal ehitatud kinnisvara. Paneeliringis osalesid lisaks Robertole de Silvestrile ka Martin Otsa, Marko Kull, Andrius Švolka, paneeli juhtis Simona Oliškeviciūte-Ciceniene.

Nordic Real Estate Forum 2022 toimus koostöös East Capital Real Estate, Baltic Horizon, Technopolis Ülemiste, Newsec, Jung, ja Colonna Grupiga. Foorumit korraldasid Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid.