Meistri 22

Meistri 22 ärihoone Haabersti ja Mustamäe piiril Tallinnas

Meistri 22 sobib koduks ettevõtetele, kelle igapäevatöö ei eelda tingimata kesklinnas paiknemist ning kes hindavad mugavust ja töötajasõbralikku keskkonda. Kaasaegsed äripinnad asuvad rahulikus Veskimetsa asumis, eemal kesklinna kärast.

2018. aasta lõpust 2019. aasta keskpaigani läbis üle kümne aasta muutumatuna püsinud Meistri 22 ärihoone põhjaliku värskenduskuuri. Renoveerimistööde suurima eraldiseisva tööna tehti korda hoone välisfassaad. Hoones on lõpuni valmis ehitatud kõik vabad üüripinnad, sealhulgas paigaldati uued põrandakatted, viimistleti seinad, loodi täiendavad vee- ja kanalisatsiooni kasutamise võimalused ning paigaldati kardinad. Põhjalikult renoveeriti kõik hoone üldalad ning tualettruumid. Lisaks said uue ilme hoone kaks fuajeed.

Ärihoones on kokku üle 4900 ruutmeetri üüripinda, mis jaguneb restoranide, kaupluste, teeninduspindade ning büroopindade vahel.  2019. aasta juuni seisuga on büroohoones töötamas 22 ettevõtet.

Hoones on hetkel vaba 4 üüripinda, mille suurused algavad 114 m2 ja on hinnaga alates 6,5 eurot/m2. Olemasolevaid ruume saab vajadusel liita suuremaks või jagada väiksemaks, soovi korral võib üüripinnale lisada eraldi kööginurga, tualeti ja muu vajaliku.

 

Soodne asukoht töölkäimiseks, aga ka pauside pidamiseks

Tänu vastvalminud Haabersti ristmikule pakub asukoht mugavaid töötingimusi Kristiine, Mustamäe, Haabersti ja Harku vallast, aga ka kaugemalt tööle liikuvatele inimestele.

Maja ümbruses on parkimine tasuta ning parkimiskohtade valik lai. Lähedal on ka väga head ühistranspordivõimalused nii kesklinna kui muudel suundadel liikumiseks.

Jalutuskäigu kaugusel on suur valik söögikohti, toidupoode ja suuremaid kaubanduskeskusi. Meistri 22 hoone esimesel korrusel tegutsev Café LYON on piirkonna üks populaarsemaid ja kiidetumaid söögikohti.

 

Lõkke 4

Tallinn

Lõkke 4

Pirita tee

Tallinn

Valdemara 8

Läti