Aida 5 uued vitriinakendega äripinnad südalinnas lisavad Pärnu jõe äärde linnaelu.

Colonna on lõpetamas Pärnu kontserdimaja ja Pärnu Keskuse naaberhoone Aida 5 rekonstrueerimistööde esimest etappi , millega on Pärnu südalinna lisandunud uued modernsed  tänavatasandi äripinnad. Endine Swedbanki kontor  sai täiesti uudse lahenduse,  maja keskele loodi sisetänav ning rajati täiendav juurdepääs  Pärnu muuseumi ja Pärnu kontserdimaja poolt. Muudatused toovad piirkonda juurde aktiivset linnaelu ning aitavad kaasa Pärnu visioonile jõeäärset piirkonda elustada.

Aida 5 lisab Pärnu ärikinnisvara üüriturule kokku 1200 ruutmeetrit kaasaegset äripinda. Erineva suurusega äripinnad (62 m² – 360 m²) sobivad nii kaubanduseks, teeninduseks kui ka büroodeks ja esindusteks. Lisaks sisetänavale saavad uute äripindade omanikud võimaluse avada külastajatele ligipääs nad  otse Aida või Põhja tänavalt.

Pärnu Kinnisvaraekspert, maaklerteenuse juhi Janno Petersoni sõnul on viimastel aastatel uusi äripindu Pärnu südalinna vähesel määral lisandunud kuigi nõudlust tänavale avanevatele äripindadele uues linnasüdames jätkub. „Pärnu ettevõtjad hindavad tänavaäärsete sissepääsudega ja paindlike lahtiolekuaegadega pindasid, mida kaubanduskeskused pakkuda ei saa. Vitriinakendega Aida 5 pindadel on need võimalused olemas, lisaks on üür võrreldes keskustega soodsam,“ rääkis Peterson.

Aida 5 ärihoone asukoht

Ideaalne asukoht vanalinna külje all, Pärnu kontsertmaja ja Pärnu muuseumi ning ostukeskuste Port Artur 1, Port Artur 2 ja Pärnu Keskuse kõrval toob Aida 5 äripindade juurde tihedat inimeste liikumist.

Hoone jääb ka ajaloolise kauplemise ja aktiivse linnaelu asukohta. Aida 5 hoone asub baltisaksa ärimehe H. D. Schmidti kaubakontorile kuulunud linaaitade kohal. Nüüd saab samas kohas äritegevus taas õitseda, maja sisetänavat hakkavad kaunistama pildid ja infotahvlid piirkonna põnevast ajaloost. H.D.Schmidt alustas oma äritegevusega 18 sajandi keskel ja sellest kujunes kaheks sajandiks üks piirkonna edukamaid ja nimekamaid rahvusvahelisi ettevõtteid.

Lisaks jääb Aida 5 ja kaubanduskeskuste lähedusse omanäoline telliskivi hoonetega endine jõe äärne tööstuspiirkond, mis on viimastel aastatel ellu ärganud ja pakub uuele südalinna ärikeskusele boheemlaslikku kontrasti erinevate meelelahutuskohtadega.

Üüripindade info:

Janno Peterson

+ 372 50 58 832