Sel suvel kolis Colonna Pärnu maantee 139c ärihoonesse sisse kaks põnevat ja olulist üürnikku. Uuel aadressil seadis end sisse töö- ja tuleohutustoodete müüja Tamrex ning kodusisustuse ja iluasjade kauplus Kukupesa.

Tamrexi juht Harry Volke kommenteerib, miks tehti otsus just nende ruumide ja Colonna kasuks:

„Meil oli kauplus aadressil Pärnu mnt 130 ja asi toimis, kuid soovisime paremat nähtavust. Kui pakkumisele tuli Colonna äripind aadressil Pärnu mnt 139c, siis see asukoht sobis meile hästi poe ümber kolimiseks, kuna on potentsiaalsetele klientidele hästi nähtav ja leitav ning kergesti ligipääsetav.

Meie kogemus Colonnaga suhtlemisel ja asjaajamisel oli väga positiivne – maakler Martin Sillandi aitas kaasa mõelda ja lahendada jooksvad teemad meile positiivses võtmes.

Teistele ettevõtetele, kes uut äripinda otsivad, soovitan hoida silmad lahti, teha endale selgeks, mis on teie ärile iseloomulik ja vajalik ning mis on teie klientide ootus. Ja kui satute Colonnasse Martin Sillandi kätesse, siis kindlasti saate abi. :)“

Colonna maakler Martin Sillandi:

„Meil oli Pärnu mnt 139c aadressil esialgu pakkuda suurem pind, kus varasemalt tegutses Büroomaailm. Tamrexi soovidele vastu tulles, kuna nad nii palju ruumi ei vajanud, jagasime olemasoleva äripinna aga kaheks, nii et lisaks Tamrexile asub samal aadressil nüüd ka teine uus kauplus – kodusisustuse ja ilusate asjade pood Kukupesa.“