Petronas Beach Fest Lastele ja Unibet Balti Karikaetapp

Sel suvel toimus juba 12. korda Pärnus Petronas Beach Fest Lastele ja Unibet Balti Karikaetapp, mille üks sponsoritest oli seekord ka Aida 5 ärikeskus.

Aida 5 on ärikeskus Pärnus, mis läbis uuenduskuuri ja on nüüd valmis!

Pärnu südalinna on lisandunud uut, nähtavat ja hästi juurdepääsetavat äripinda – Aida 5 ärikeskuse esimene korrus on ehitatud ümber sisetänavaga vitriinakendega äripindadeks, kus enamus äripindadel ka eraldi sissepääs otse tänavalt.

Hoone rohkete klaaspindade tõttu on ruumid avarad ja valgusküllased.

Äripinnad suurustega 50 m² – 360 m² sobivad kasutamiseks nii kaubanduseks, teeninduseks, bürooks/esinduseks, kui ka teistel otstarvetel.

Superpakkumine Aida 5 ärikeskuses

Kiirematele reageerijatele on Aida 5 ärikeskuses kordumatu pakkumine:

  • 3 esimest kuud tasuta üüri äripinnal alustamiseks
  • üks parkimiskoht majaaluses parklas üheks aastaks tasuta
  • 15% soodsam üür tavahinnast ehk 9,95 €/m²!

Tutvu Aida 5 äripindadega

Uued vitriinakendega äripinnad – 3 kuud tasuta, soodne üür!

  • Äripind suurusega 107 m²: asub Põhja tn poolses küljes hoone nurgas ja on kahe klaasfassaadiga – sissepääsudega nii Põhja- kui sisetänavalt. Vaata lähemalt!
  • Äripind suurusega 127 m²: asub Põhja tn poolses küljes, sissepääsuga nii Põhja- kui sisetänavalt. Vastavalt üürniku soovitavale ruumiplaneeringule saab väljaehitada ka pinna elektrilahenduse. Võimalik paindlikud lahtiolekuajad. Vaata lähemalt!

Aida 5 külaliskorterid

Ärihoones on lisaks valminud ka modernsed ja hubased külaliskorterid.

Uus ja ruumikas 2toaline külaliskorter Pärnu südalinnas, mille maast-laeni akendest avaneb suurepärane vaade Pärnu jõe suunas. Äsja valminud korter paikneb Aida 5 elu- ja ärihoone III korrusel (pääs korrusele ka liftiga), sissepääsuga valgusküllasest klaaskatusega sisegaleriist. Vaata lähemalt!

Õige pea on Aida 5 ärihoones toimumas kliendipäev!

Huvi korral võta ühendust maakleriga:

Janno Peterson

+372 5058832