KONTAKT

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

COLONNA CAPITAL OÜ

Tartu mnt 14, IV korrus, 10117 Tallinn

+372 641 8698

info@colonna.ee

Meie töötajad

Roberto

Roberto De Silvestri

Tegevjuht

info@colonna.ee

Triinu

Triinu Reinold

Õigusvaldkonna juht

triinu@colonna.ee

Margus

Margus Kluge

COO

margus@colonna.ee

Ülo

Ülo Kallas

Finantsjuht

ulo@colonna.ee

Marek

Marek Õunamägi

Müügijuht

marek@colonna.ee

Roberto

Roberto Pepe

Ehitustööde projektijuht

roberto@colonna.ee

Joel

Joel Soomer

Hoolduse ja üürnike halduse juht

joel@colonna.ee

Girta

Girta Villo

Turunduse ja kontori haldus

girta@colonna.ee

Martin

Martin Sillandi

Siseturu maaklerite haldus

martin@colonna.ee

Annelka

Annelka Ramot

Kinnisvarahaldur

annelka@colonna.ee

Dmitri-Jaan

Dmitri-Jaan Iljenkov

Kinnisvarahaldur

dmitri@colonna.ee

Hardi

Hardi Mäe

Kinnisvarahaldur

hardi@colonna.ee

Endriiko

Endriiko Vallas

Kinnisvarahaldur

endriiko@colonna.ee

Merilin

Merilin Õisla

Assistent, andmebaasi haldur

merilin@colonna.ee

Johanna

Johanna Merila

Renoveerimiste projektijuht

johanna@colonna.ee

Alla

Alla Gans

Raamatupidaja

alla@colonna.ee

Kristi

Kristi Pikkmaa

Raamatupidaja

kristi@colonna.ee

Hannele

Hannele Hagen

Raamatupidaja

hannele@colonna.ee

Kristina Vaigla

Raamatupidaja

kristina@colonna.ee

Katrin Nanits

Raamatupidaja

katrin.nanits@colonna.ee

Riin

Riin Õnnis

Finantsspetsialist

riin@colonna.ee

Heidi

Heidi Krupp

Jurist

heidi@colonna.ee

Tiina

Tiina Lätt

Büroo assistent

tiina@colonna.ee

Tatjana

Tatjana Nasalskaja

Heakorrateenuste teenindusjuht

tatjana@colonna.ee