COLONNA

vabad äripinnad

Tallinn

Tondi 55, Kristiine

Ajaloolise hõnguga täielikult renoveeritud 3-korruseline eraldi sissepääsuga hoone.
Väga heas korras 3 734 m² pind on jaotatud suuremateks ja väiksemateks kabinettideks, paigaldatud sundventilatsioon,
hoone juurde kuulub ka 80 väliparkimiskohta.

tallinn

Pirita tee 102, Pirita

Merevaatega esinduslik büroo kogupinnaga 1213 m² kesklinna lähedal silmapaistvas ärihoones. Tervel korrusel eraldi sissepääsuga büroopinnal on valgusrikkad kabinetid, avatud kontor, nõupidamisruumid. Üüripinna juurde kuulub ka Tallinna lahele avaneva vaatega 127,8 m² katuseterass.

Tallinn

Lelle 24, Kesklinn

Hea asukohaga 476,4 m² äripind uues 2015 aastal valminud elu- ja ärihoones. Kaasaegsete tehniliste lahendustega büroopind hõivab enda alla kogu hoone 10-korruse, põrandatel plaatvaipkate, olemas kontitsioneer, seinad neutraalsetes heledates toonides.

tallinn

Tartu mnt 10, Kesklinn

833,8 m² büroopinda Tallinna südalinna kõige kuumemal tuiksoonel. Uus viimistlus, kaasaegsed tehnilised lahendused, suured aknapinnad ja valgusküllased ruumid. Vastuvõtuala, avatud kontor, klaasvaheseinaga kabinetid, nõupidamisteruumid ja köök paiknevad hoone 2-korrusel, kuhu on eraldi sissepääs  hoone esimeselt korruselt.

Tallinn

Lelle 22, Kesklinn

Modernse ja julge sisedisainiga 553,5 m² äripind 2015 aastal valminud esinduslikus büroohoones. Kogu hoone 13-korrus, avatud kontor, erineva suurusega kabinetid, köök, puhkeala. Maast laeni aknad muudavad huvitava sisekujundusega ruumid valgusküllaseks ning üüripinnal on ka väliterass.

tallinn

Hobujaama 4

Hea asukohaga 252,3 m² äripind kaasaegses büroohoones. Ruumis on vastuvõtuala, avatud kontor, üks eraldi kabinet, nõupidamisteruum ja köök. Hoones on videovalve ja 1-korrusel administraator. Esinduslikud ruumid otse südalinnas!

KUI SULLE JÄI MÕNI VABA ÄRIPIND SILMA, siis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

NR 1
PARTNER KINNISVARAS

TIPP
KVALITEET

10 AASTAT
KOGEMUST