Objektid müügiks

Pirita, maarjamäe, tallinn

Tohu 1

Müüa 4-toaline, 87,8 m2 pindalaga, avara planeeringu ja rõduga korter aadressil Tohu tn 1. Korter paikneb 2016 aastal valminud korterelamu 3-korrusel ja selle juurde kuulub väliparkimiskoht ning hoone keldrikorrusel paiknev panipaik (7,1 m2).

Korter on hea planeeringuga. Avar ja suurte aknapindadega elutuba ja köögiala on teine-teisest osaliselt eraldatud seinaga, elutoast pääseb rõdule. Korteris on kaks vannituba, esikus avar garderoob.

Korteri viimistluses on kasutatud kvaliteetseid ehitusmaterjale ja korter on osaliselt möbleeritud, selles on köögimööbel, integreeritud köögitehnika, magamistubadesse paigaldatud riidekapid, esiku „walk-in“ garderoobis garderoobimööbel.

Võta ühendust meie
maakleriga:

MARTIN SILLANDI
martin@colonna.ee
+372 5119 962

Tohu 3

pirita, maarjamäe, tallinn

Tohu 3

Müüa 4-toaline, 87,8 m2 pindalaga, avara planeeringu ja rõduga korter aadressil Tohu tn 3. Korter paikneb 2016 aastal valminud korterelamu 2-korrusel.

Korteri juurde kuulub väliparkimiskoht ja hoone keldrikorrusel paiknev panipaik (7,1 m2).

Korterelamu 2-korrusel asuv korter on hea planeeringuga – läbikäidavaid tube ei ole, viimistluses on kasutatud kvaliteetseid ehitusmaterjale ja korter müüakse osaliselt möbleeritult. Köögis on köögimööbel ja integreeritud köögitehnika, magamistubadesse paigaldatud riidekapid, esiku „walk-in“ garderoobis garderoobimööbel. 

Võta ühendust meie
maakleriga:

MARTIN SILLANDI
martin@colonna.ee
+372 5119 962

KUI SULLE JÄI MÕNI müügis olev objekt SILMA, siis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST