Heategevus

Colonna lööb aktiivselt kaasa heategevusprojektides ja toetab kultuuri ning sporti

Oma heategevusprojektides oleme peamiselt võtnud kolm suunda. Teeme koostööd Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga, lisaks panustame Eesti kultuuri ning toetatame ka sporti.

 

Koostöö Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga, mis on Colonna peamine koostööpartner heategevuse alal, oleme koostööd tehtud juba viiel aastal. Meie heategevuslikust aastalõpugalast on kujunenud tore traditsioon, mida kordame aastast aastasse ja mille haare, osalejate arv ning kogutud annetused iga aastaga kasvavad. Tähelepanu oleme pööratud just kõige väiksematele ilmakodanikele. Aastate jooksul on Colonna toel Pelgulinna ja Ida Tallinna Keskhaigla sünnitusmajadesse soetatud mitmeid vajalikke vahendeid. On soetatud näiteks uus kuvöös, kus enneaegsed beebid saavad kosuda, amplituud EEG, mille abil mõõdetakse vastsündinute ajutegevust ja renoveeritud on kaks Pelgulinna Sünnitusmaja peretuba. Ida Tallinna Keskhaigla soetas toetuste abil kaks uut NIRS-aparaati, mis vastsündinute kehas ja ajus valutult hapnikusisaldust mõõdavad.

2017. aastal kogusime heategevuslikul jõulugaalal ettevõtte heade sõprade ja partnerite kaasabil rekordilised 50 000 eurot. Toetust kasutatakse Pelgulinna sünnitusmajale vastsündinute elustamislaua ning simulaatornuku soetamiseks.

Colonna aastalõpugala 2017 galerii

 

Kultuur

Üheks heategevuslikuks suunaks oleme võtnud panustamise Eesti moeloojate ja disainerite loomesse. Hindame Eesti tippdisainerite loomingut kõrgelt ja soovime panustada sellesse, et üha enam inimesi saaks andekate loojate maailmast osa.

Colonna toel on korraldatud selliste rõivadisainerite kollektsioonide esitlusi nagu Tiina Talumees, Katrin Kuldma, Diana Arno, Oksana Tandit, Iris Janvier ning Embassy Of Fashion disainerid Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos.

2015. aastal võõrustasime Milaano EXPO-l Eesti äriellu panustanud välisinvestoreid. EXPO on üks olulisemaid maailmasündmusi, mida külastab kakssada miljonit inimest ning mida meedia ja interneti kaudu jälgivad sajad miljonid inimesed. Milanos toimuv maailmanäitus oli Eesti jaoks olümpiamängude kõrval teine oluline maailmasüdmus. Kui eeldada, et Eesti paviljoni tuli vaatama 10 protsenti EXPO külastajatest, siis tegi see kokku kaks miljonit inimest. Meeleoluka õhtu raames esitlesid Embassy of Fashion moesaadikud spetsiaalselt Colonnale loodud erikollektsiooni, punasele vaibale jõudis värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt Aldo Järvsoolt, Riina Põldroosilt ja Ketlin Bachmannilt.

Milaano EXPO galerii

 

Sport

Oleme läbi aastate toetanud Monte Carlo rallit ja olnud Tallinn Bobsleigh Club suurtoetaja.

2014. aastal pandi Eesti aukonsuli Monacos Mauro Serra ideel ja Colonna toel Eestis kokku bobikelgutamise meeskond, kelle eesmärgiks sai pürgida Pyeongchangi taliolümpiale 2018. aastal. Peale meeskonna loomist taotleti Austriast Rahvusvahelisest Bobisõidu- ja Kelgutamisföderatsioonist bobisõitja litsents, mis tagas meeskonnale võimaluse osaleda erinevatel võistlustel. 22.veebruaril 2015 osaletigi juba esimesel ametlikul võistlusel legendaarses Šveitsi suusakuurordis St. Moritzis, kus teiste seas kihutasid mäest alla kaks Eesti kahebobi. Ühe tiimi moodustas Carl-Robert Puhm ja Indrek Hopfeldt, kes saavutasid võitlusel viienda koha. Teise Hardi Link ja Gert Heinala, kes tegid viimases sõidus avarii ja jäid lõpuks kaheteistkümnendaks. Pilootideks oli vastavalt Puhm ja Link ning lükkajateks Hopfeldt ja Heinala. Aastate jooksul on Eesti bobimeeskond oma tegevust jätkanud ja osaletud on mitmetel võistlustel.

Lisaks oleme juba mitu aastat oma abikäe ulatatud Monte Carlo rallile, seda ka aastal 2018.  Hooaja värskeid uudiseid ja ülevaadet rallil toimuvast saab jälgida SIIN

Monte Carlo ralli