• Märts 2017

  2 uudist

  30. Märts

  Vastsündinud said tänu heategijatele kaks vajalikku aparaati

  PRESSITEADE

  30.03.2017

  Vastsündinud said tänu heategijatele kaks vajalikku aparaati

   

  Neljapäeval, 30. märtsil anti Keskhaigla Sünnitusmajale üle kampaania „Aita mõõta elu“ abil ostetud aparaadid, mis aitavad mõõta hapnikusisaldust vastsündinute kehas.

   

  Möödunud aasta lõpus toimunud heategevuskampaania „Aita mõõta elu“ kogus annetusi NIRS-aparaadi ehk vastsündinute kehas ja ajus valutult hapnikusisaldust mõõtva seadme soetamiseks Keskhaigla Sünnitusmajale.

   

  Oma panuse Keskhaigla Sünnitusmajas seni puudunud hapnikumonitori ostuks andsid rohked telefoniannetajad, Colonna Kinnisvara, ettevõtte aastalõpugala külalised ning suurtoetajad Inbank ja Hansapost. Kuna häid inimesi, kes otsustasid abivajajaid aidata, kogunes niivõrd palju ja kokku koguti veidi üle 33 000 EUR’i, õnnestus soetada lausa kaks hapnikumonitori.

   

  Kampaania eestvedajale Colonna Kinnisvarale oli seekordne vastsündinute toetusprojekt juba järjekorras neljas. „Meie igapäevatöö on seotud pikaajaliste investeeringutega. Niisamuti soovime tulevikku vaadata oma heategevuslike algatustega. Koostöö sünnitusmajadega muudab elu paremaks nii uutel ilmakodanikel kui ka Eestis tervikuna,“ ütleb Colonna Kinnisvara juhatuse liige Roberto de Silvestri.

   

  Ida-Tallinna Keskhaigla neonatoloogia ehk vastsündinute osakonna juhataja dr Pille Andressoni sõnul on tegu äärmiselt olulise aparaadiga. „Hapnikusisalduse mõõtmine erinevates organites oluline näitaja beebi verevarustuse hindamiseks. Kuivõrd hapnik on kõigi jaoks eluks vajalik, mõõdamegi me selle seadmega kaudselt ju elu,“ selgitab Andresson.

   

  NIRS-meetodi kasutamine on vastsündinute intensiivravis lahutamatuks osaks. Koos teiste monitooringumeetoditega loob see kõik võimalused erinevate haiguste täpseks diagnoosimiseks ja võimalikult efektiivseks raviks. „Antud juhul on oluline just see, et andurid kinnitatakse vastsündinu kehale valutult, vältides sellega lapsele häirivaid ja valulikke protseduure,“ lisab dr Andresson.

   

  Kampaania pidulik lõpetamine toimus neljapäeval, 30. märtsil Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajas.

   

  Meenutuseks kampaaniat „Aita mõõta elu“ tutvustav klipp: https://www.youtube.com/watch?v=LFexUvj5ZJo

   

  Keskhaigla Sünnitusmaja on Eesti vanim ja ühtlasi ka suurim sünnitusmaja, mille kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.sunnitusmaja.ee

   

  Colonna Kinnisvarast. 2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna grupi kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud enam kui 250 miljonit eurot. Ettevõttega seotud investorid omavad täna enam kui 80 kinnisvaraobjekti. Kokku haldab Colonna Eestis ligi 250 000 m² üüripinda.

  Colonna osaleb heategevusprojektides ning toetab kultuuri ja sporti. Colonna tegemistega saab tutvuda www.colonna.ee.

   

  Lisatud fotod üleandmisest, fotograaf Maksim Toome

   

  Lisainformatsioon:

  Marthi Lepik

  Ida-Tallinna Keskhaigla kommunikatsioonispetsialist

  marthi.lepik@itk.ee

  +372 5666 2944

   

  Maret Soom

  Colonna Kinnisvara pressiesindaja (OnePr)

  maret@onepr.ee

  +372 5596 2616

   

   

  17. Märts

  Vana-Kuuli ja Liikuri tänava neljanda maja nurgakivi

  KINNISVARA: Jätkuvalt kõige potentsiaalsem kinnisvaraturu piirkond Tallinnas saab juurde uue kortermaja.

   

  Colonna Kinnisvara on alustanud juba neljanda kortermaja müügitegevust ja ehitust Lasnamäel Vana-Kuuli ja Liikuri tänaval. Nurgakivi paneku aeg on käes – 31.märts 2017.a.

   

  Täitmaks uute kvaliteetsete elamispindade nõudlust Tallinna Lasnamäe piirkonnas on Colonna Kinnisvara alustanud järjekordse uue 8-kordse ja 33 korteriga korterelamu müüki ja ehitust Tondiraba asumis Lasnamäel.

   

  Tegemist on järjekorras neljanda majaga Liikuri elamuarenduse projektis, kus kolm esimest maja on valmis ja kaks maja ootavad oma järge.

   

  Kortermaja ehitus on juba alanud ning käes on pidulik hetk nurgakivi paigalduseks. Kortermaja ehitab ehitusettevõte Messiehtus OÜ, kellega koostöös on tehtud kümmekond erinevad ehitusobjekti. Kortermaja saab valmis 2018 a jaanuaris.

   

  Oleme kolme esimese maja korterid, mida kokku on 99 tk, suutnud edukalt uutele klientidele üle anda. Saame klientidelt kiitvat tagasisidet kortermaja nii ehituse kvaliteedile, konkurentsivõimelisele hinnatasemele kui ka üldisele piirkonnale arengule“, rõhutab Colonna Kinnisvara juhatuse esimees Marek Õunamägi.

   

  Piirkonna väärtust tõstab veel teadmine, et Tondiraba asum on tulevikus olulisel kohal Lasnamäe üldplaneeringu elluviimise seisukohalt – uus kaasaegne elukeskkond, terve asum uute tänavate, kaupluste, koolide, lasteaedade, puhkealadega.

  Kokku on Liikuri 41/3 korterelamus 33 korterit, 1- kuni 4-toalised, suurustega 34,8 – 81,3 m². Elanikud saavad parkida sõidukid maa-alusesse parklasse või maja ees olevasse väliparklasse, igal korteril on oma panipaik. Korterite hinnavahemik on 67 000 – 153 000 EUR.

  Colonna Kinnisvara on rahvusvahelisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisettevõte, mis alustas tegevust 2006 aastal. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Vana-Kuuli 15/Liikuri 41 elamuarendus Lasnamäe nõlval (www.liikuri41.ee)  ja Tohu tänava elamuarendus Pirita ja Lasnamäe piiril (www.tohu.ee).  

   

  Ettevõtte Colonna Kinnisvara koduleht www.colonna.ee

  Rohkem infot Liikuri 41 kortermajade kohta projekti kodulehelt www.liikuri41.ee, pilte kortermajast leiad siit https://www.dropbox.com/sh/oa0eom5f66evse5/AACwRsR_lyGuTtGMccDFKXh2a?dl=0

   

  Kommentaare pressiteatele annab:

  Colonna Kinnisvara müügijuht, Martin Sillandi, 51 19 962, martin@colonna.ee