• November 2016

  2 uudist

  10. November

  Kinnisvarakonverents

  Colonna juhatuse liige Roberto de Silvestri esineb täna Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu, Eesti Kinnisvarafirmade Liidu, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja ja Corpore Konverentside poolt korraldataval kinnisvarakonverentsil. Käsitlusele tulevad investorite eelistused kinnisvaraturul.
   
  link konverentsi kohta http://corpore.ee/event/rahvusvaheline-kinnisvarakonverents/

  02. November

  Colonna investorid ostsid ärihoone aadressiga Metalli 3

   

  PRESSITEADE

  Colonna Capital OÜ

  2.11.2016

   

  Colonna investorid ostsid ärihoone aadressiga Metalli 3

   

  Hiljuti Scala City büroohoone omandanud Colonna portfell suurenes taas – omandati Metalli Maja nimeline kontorihoone aadressil Metalli 3, Tallinn. 2014 aastal valminud hoones on 3874 ruutmeetrit üüritavat pinda ning peamisteks üürnikeks on Eesti Töötukassa ja erinevad meediaettevõtted.

   

  Colonna esindaja Roberto de Silvestri sõnul asub Metalli Maja logistiliselt soodsas kohas nii autoliikluse kui ühistranspordi ühenduste poolest. Samuti näitab hoonet ümbritsev piirkond positiivset arengutrendi ärikeskusena, mida läheduses asuva Telia uue peahoone valmimine kindlasti veelgi elavdab.

   

  2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna grupi kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud enam kui 250 miljonit eurot. Ettevõttega seotud investorid omavad täna 84 kinnisvaraobjekti. Kokku haldab Colonna Eestis enam kui 250 000 m² üüripinda.

   

  Lisainfo:

  Girta Villo

  girta@colonna.ee

  tel: 6418698