• Aprill 2016

  2 uudist

  11. Aprill

  Liikuri elamuarenduse projekti kolmanda maja sarikapidu.

  Colonna Kinnisvara poolt arendatava ja ehitusfirma Bauschmidt poolt ehitatava ning sügisel 2016 aastal valmiva korterelamu korterid panevad aluse uuele tasemel korterelamute kvaliteedis ja energiakasutuses Lasnamäel. B-energiaklassi energiatõhus korterelamu on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega seal hulgas soojustagastusega ventilatsioonisüsteemiga.

  Tegemist on kolmanda majaga Liikuri arenduspiirkonda planeeritud kuuest kortermajast. Kortermajas on 1-4 -toalised korterid hinnaga 81 000 kuni 150 000 eurot. Väga hea müügitempoga 33 korteriga kortermajast on 4 kuud enne maja ehituse lõpetamist on müüdud 20 korterit.

  Arhitekt Janno Põldme projekteeritud Liikuri arenduspiirkonda on planeeritud ehitada kokku kuus 8-kordset, 33 korteriga korterelamut, milles on kokku 198 korterit, soklikorrusel garaaz, õues väliparkimiskohad.

  Colonna Kinnisvara.
   

  06. Aprill

  Pelgulinna Sünnitusmaja sai tänu annetajatele uue ajumonitori.

  Teisipäeval, 5. aprillil anti Pelgulinna Sünnitusmajale üle Colonna Kinnisvara algatatud heategevuskampaania raames ostetud vastsündinute ajumonitor.

  Annetuskampaania abil soetatud ajumonitori ehk amplituud EEG abil saab sünnitusmaja intensiivravi osakonnas jälgida terviserikkkega vastsündinute ajutegevust ja ajufunktsioonide võimalikke kõrvalekaldeid. 

  Kaks kuud väldanud annetuskampaania toimus Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi ja Colonna Kinnisvara ühise ettevõtmisena.

  "Oleme väga tänulikud Colonna Kinnisvarale ja kõigile teistele annetajatele, kelle abil kallis aparaat sünnitusmajja jõuab. Amplituud EEG on ülivajalik seade, mida Pelgulinna Sünnitusmajal seni polnud ja nüüd on see personalile suureks abiks," sõnas Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi nõukogu liige Eeva Kauba.

  Ajumonitor maksis 20 600 eurot, millest 4000 eurot koguti telefoniannetustena ning 14 500 detsembris toimunud Colonna aastalõpugalal. Ülejäänud summaga toetas Colonna Kinnisvara. „Meil on juba traditsiooniks saanud, et eduka tegevusaasta lõpuks korraldame heategevusaktsiooni, mis pöörab tähelepanu just kõige väiksematele ilmakodanikele,“ ütles Roberto de Silvestri, Colonna Kinnisvara juhatuse esimees.

  Varasematel aastatel on aastalõpukampaania abil Pelgulinna Sünnitusmajja ostetud uus kuvöös ning renoveeritud kaks peretuba.

  Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.aitaalustadaelu.ee ja Pelgulinna Sünnitusmajast www.synnitusmaja.ee