• Detsember 2015

  2 uudist

  10. Detsember

  Nurgakivi panek uuele kortermajale Lasnamäel.

  Uus energiatõhus 33-ne korteriga korterelamu valmib 2016 aasta sügis-talvel aadressil Vana-Kuuli 15/3, Tallinn. Arendaja Colonna Kinnisvara.
   
  Reedel, 11.detsembril leiab aset uue kortermaja nurgakivi panek aadressile Vana-Kuuli tn 15/3, Tallinn. Maja ehituse peatöövõtjaks on OÜ Bauschmidt, kes on ehitanud ja juba ka tänaseks klientidele üle andnud kaks varasemat maja sama arendusprojekti raames. 

  Arhitekt Janno Põldmäe poolt projekteeritud maja ehitustööde valmimise aeg on planeeritud 2016. aasta detsembrikuusse. 
   
  Soklikorrusel asuva parkimiskorrusega kaheksakorruseline kortermajas on 33 korterit. Hoone on kavandatud monoliitsest raudbetoonist konstruktsioonidega, energiasäästlik - B-energiaklassi hoone. Igas korteris autonoomne kõrge kasuteguriga soojusvahetiga sundventilatsioon. Kvaliteetne siseviimistluspakett tuntud tootjatelt.
   
  Rohkem infot Liikuri 41 kortermajade kohta projekti kodulehelt www.liikuri41.ee.
   
  Arendusprojekti juhib ja korterite müüki korraldab Colonna Kinnisvara OÜ. 
   
  Colonna Kinnisvara on rahvusvahelisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisettevõte, mis alustas tegevust 2006 aastal. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Vana-Kuuli 15/Liikuri 41 elamuarendus Lasnamäe nõlval (www.liikuri41.ee)  ja Tohu tänava elamuarendus Pirita ja Lasnamäe piiril (www.tohu.ee).

  07. Detsember

  Colonna Kinnisvara aitab soetada Pelgulinna Sünnitusmajale ajumonitori!

  Laupäeval, 5. detsembril 2015. aastal toimunud galaõhtuga algas Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi ja Colonna Kinnisvara heategevuskampaania, millega kogutakse annetusi vastsündinute ajumonitori ostuks.

  Tänavuse kampaania eesmärgiks on soetada sünnitusmaja intensiivravi osakonda 20 000 eurot maksev ajumonitor ehk amplituud EEG, mille abil jälgitakse vastsündinute ajutegevust ja ajufunktsioonide võimalikke kõrvalekaldeid. „Jälgimismonitorist saadav info võimaldab sünnitusmaja personalil vajadusel kiirelt reageerida ja vältida võimalikke suuri terviseprobleeme,“ selgitas Eeva Kauba Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondist.

  Kampaaniat tutvustav videoklipp:https://www.youtube.com/watch?v=iFtWaLZmVfI&feature=youtu.be. Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.aitaalustadaelu.ee ja Pelgulinna Sünnitusmajast www.synnitusmaja.ee

  Colonna Kinnisvara ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi koostöö sai alguse 2013. a. detsembris, kui alustati heategevusaktsiooni uue ja kaasaegse kuvöösi ostuks.

  Colonna Kinnisvara