• Märts 2014

  1 uudis

  11. Märts

  Pelgulinna sünnitusmaja intensiivravi osakond sai annetuste toel uue kaasaegse kuvöösi.

  Pelgulinna Sünnitusmaja on üks kolmest Eesti suurimast sünnitusmajast ning iga neljas Eestis sündiv laps näeb ilmavalgust just seal.

  „Lapse sünd on imeline hetk ja kui enamuse jaoks kulgeb sünnitus loomulikult, on ka neid peresid, kelle beebi elu ja tervise päästmiseks tuleb osutada kiiret abi. Lisaks targale ning kogenud personalile on oluline, et meie tegevust toetaks kaasaegne aparatuur,“ rääkis Pelgulinna sünnitusmaja lastearst dr. Ervin Saik. „Enneaegsed lapsed pole võimelised hoidma oma kehatemperatuuri ja seetõttu tuleb neile kuvöösi abil luua parimad kasvutingimused,“ selgitas dr. Saik.

  Colonna Kinnisvara juhatuse liikme Roberto de Silvestri sõnul kujunes 2013. aasta ettevõttele väga kordaläinuks. Jaanuaris viis Colonna lõpule oma senise suurima tehingu ning omandas  kinnisvaraettevõttelt Ektornet 16 ärihoonet. Samuti jääb sellesse aastasse Ajakirjandusmaja ost, millest soovitakse kujundada samalaadne hea atmosfääriga büroohoone nagu on Niine 11 loomekeskus.  „Eduka tegevusaasta lõpetuseks tahtsime omalt poolt midagi vastu anda ning toetasimekoos oma partneritega Pelgulinna sünnitusmaja,“ ütles de Silvestri.

  Uue kuvöösi ostmiseks koguti raha telefoniannetuste ja heategevusliku loteriiga ning puudujääva summa annetas sünnitusjama toetusfondile Colonna Kinnisvara.

  Kuvöösi üleandjaks haiglale oli Colonna juhatuse liige Roberto de Silvestri ning vastu võtsid Pelgulinna Sünnitushaigla lastearst dr. Ervin Saik ning patroon Laine Randjärv.

  Pelgulinna sünnitusmaja ning Colonna Kinnisvara tänavad kõiki, kes oma toetuse kampaaniasse andsid!

  2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna Kinnisvara kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud 110 miljonit eurot. Ettevõttegaseotud investorid omavad täna 40 ärihoonet. Renditavat pinda on kokku üle 132 000 m² ja rentnikke on kokku ligikaudu 360.

  Lisainformatsioon:
  Eeva Kauba
  Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi tegevjuht
  toetusfond@synnitusmaja.ee
  www.aitaalustadaelu.ee
  +372 5552 8323