• Veebruar 2013

  1 uudis

  14. Veebruar

  Colonna Capital viis lõpule ärihoone ostutehingu aadressil Pärnu mnt 139c

  Tegemist on kahekorruselise ärihoonega, mille rendipind on kokku 2 150 m2. Hoonel on ka maa-alune parkla. Majas on üks ankurrentnik Tallinna Linn, kes on hoone andnud „Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet“ kasutusse.
   
  Colonna Kinnisvara juhatuse liikme Marek Õunamäe sõnul on MuPo maja investorite jaoks põnev nii hoone rentniku kui ka strateegilise asukoha poolest. “Colonna rentnike portfellis on varasemast mitmeid Tallinna linna, aga ka Eesti Vabariigi ameteid. Kvaliteetsed rentnikud on alati, aga eriti tänases majanduskeskkonnas, väärt vara, ” lisas Õunamägi.
   
  Colonna plaanib lähitulevikus on oma tegevust oluliselt laiendada nii ärikinnisvara portfelli kasvatamise kui enda arendusprojektide teostamise läbi. Colonna Kinnisvara viimane suurem ostutehing oli kahe kinnistu ost Tallinna vanalinnas aadressidel Rataskaevu tn 2 ja Lai tn 6.
   
  Colonna Kinnisvara vahendab peamiselt professionaalsete investorite kapitali paigutusi Eesti kinnisvaraprojektidesse. Colonna portfellis olevate objektide majandustegevuse korraldamine on usaldatud Colonna kogenud meeskonnale.
   
  Firma porfellis on tänaseks enam kui kakskümmend erinevat kinnisvaraprojekti. Aktiivsem ostutehingute aeg on olnud alates 2010. aastast. Colonna põhitegevus hõlmab nii renditootlusega ärikinnisvara kui ka elamispindade arendusi. Colonna Kinnisvara meeskond on Eesti kinnisvaraturul tegutsenud alates 1998. aastast.
   
  Lisainfo:
  Marek Õunamägi
  Colonna Kinnisvara juhatuse liige
  Tel 5013356
  marek@colonna.ee